ANKARA HABERLERİ

Onur yazarı İlber Ortaylı

Hürriyet Haber
11.02.2019 - 14:50Son Güncelleme :

Bu yıl 13’üncüsü düzenlenecek olan Ankara Kitap Fuarı, 15-24 Şubat tarihleri arasında Congresium’da kitapseverleri ağırlayacak.

Hürriyet Haber

300'ü aşkın yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılacağı fuarda, on gün süresince söyleşi, panel, şiir dinletileri ve çocuk aktiviteleriyle birlikte binden fazla etkinlik gerçekleştirilecek. Fuarda okurlar, birbirinden ilginç sahaf stantlarıyla da karşılaşacak. Milli Eğitim Bakanlığı, KOSGEB ve Eylül Fuarcılık işbirliğiyle gerçekleştirilecek olan 13. Ankara Kitap Fuarı'nın onur yazarı ise İlber Ortaylı. Katılımcılar fuarda İlber Ortaylı’yla tanışma ve söyleşme imkânı da bulacak.

İTALYA KONUK OLUYOR

Fuarın bu seneki konuk ülkesi İtalya olurken, yapılan işbirliği doğrultusunda fuar boyunca İtalyan edebiyatı ve kültürü hakkında çeşitli konferans ve paneller de düzenlenecek. İtalyan edebiyatının en prestijli ödülü olan Premio Campiello'ya sahip olan Donatella Di Pietrantonio da fuarda hayranlarıyla buluşacak.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Onur yazarı İlber Ortaylı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 11 Şubat 2019 tarihinde saat 14 50’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Onur yazarı İlber Ortaylı haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı