ANKARA HABERLERİ

Okurların gözünden Ankara Sokakları

Hürriyet Haber
23.04.2019 - 09:13Son Güncelleme :

Whatsapp Şehir Hattı, Hürriyet Ankara okurlarıyla birlikte omuz omuza vererek kentin sorunlarına ışık tutmaya devam ediyor. Kentle ilgili sorunlara duyarlılık gösteren okurlarımız fotoğraflayarak gönderdikleri sorunların çözülmesini istiyor.

Hürriyet Haber

6 AYDIR DURUYOR

“Yenimahalle Gazi Mahallesi Şenol Caddesi’nde bu araba 6 aydır duruyor. İçerisi çöplük olmuş durumda ve içinde bir kişi yatıyor, tuvalet olarak da kullanıyor. Sağlık Ocağı ve çocuk parkı dibindeki bu aracın kaldırılmasını istiyoruz.”

Okurların gözünden Ankara Sokakları

HER AN ÇOCUK DÜŞEBİLİR

“Konutkent Mahallesi 2965. ve 2639. caddelerinin kesim noktasında büyük çukur oluşmuş. Bu durum hem görüntü kirliliği hem de vatandaşlar ile çocuklar için tehlike arz ediyor. Gerekli çalışmaların bir an önce yapılması gerekiyor.”

Okurların gözünden Ankara Sokakları

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Okurların gözünden Ankara Sokakları hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 23 Nisan 2019 tarihinde saat 09 13’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Okurların gözünden Ankara Sokakları haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı