ANKARA HABERLERİ

Okurların gözünden Ankara sokakları

Hürriyet Haber
06.02.2019 - 09:22Son Güncelleme :

Whatsapp Şehir Hattı, Hürriyet Ankara okurlarıyla birlikte omuz omuza vererek kentin sorunlarına ışık tutmaya devam ediyor. Kentle ilgili sorunlara duyarlılık gösteren okurlarımız fotoğraflayarak gönderdikleri sorunların çözülmesini istiyor.

Hürriyet Haber

DERBENT’TE KÖPRÜ ALTINDA IŞIK YOK KALDIRIM YOK

* Derbent Mahallesi’nde Samsun Yolu köprüsü altı Mamak istikametindeki yaya yolu ve asfalt problemini Büyükşehir Belediyesi’ne defalarca bildirmemize rağmen çözüme kavuşmadı. Yol çatlak, köprü altında ışık yok, kaldırım taşları yok. Akşam işimizden evimize korkarak geliyoruz.
Çiğdem Y.

Okurların gözünden Ankara sokakları

METRO GİRİŞİ ÇÖPLÜĞE DÖNDÜ

 *Bir diğer okurumuz da çevre kirliliğine dikkat çekiyor. Okurumuz iletisinde şöyle diyor: “Çayyolu metrosunun Maden Tetkik Arama (MTA) istasyonu girişinde büyük bir çevre kirliliği yaşanıyor. Kaldırım ile yol kenarında biriken atıklar hem görüntü kirliliği hem de sağlık açısından risk oluşturuyor.”

Okurların gözünden Ankara sokakları

CADDE DEĞİL ÇAMUR DERYASI

* Gölbaşı Bahçelievler Mahallesi 61. Cadde’nin durumu perişan. Bu fotoğrafları Büyükşehir Belediyesi’ne de ilettim. Bu caddede bir TIR çamura battı. Umarım kısa zamanda buraya asfalt atarak sorunumuzu çözerler.
Mehmet AKKOÇ

Okurların gözünden Ankara sokakları

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Okurların gözünden Ankara sokakları hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 06 Şubat 2019 tarihinde saat 09 22’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Okurların gözünden Ankara sokakları haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı