ANKARA HABERLERİ

Okurların gözünden Ankara sokakları

Hürriyet Haber
04.01.2019 - 15:28Son Güncelleme :

Hürriyet Ankara, Whatsapp Şehir Hattı'na gelen okur şikayetlerini yayınlamaya devam ediyor.

Hürriyet Haber

YAĞMUR YAĞIYOR KONTEYNERLER SÜRÜKLENİYOR

* Mamak Belediyesi, mahallelere çöp konteyneri yerleştirdi ancak bu konteynerlar özellikle aşırı yağış alan yerlerde yağmurla beraber sürükleniyor. Bu yüzden zaman zaman araçlara da zarar vererek mal kaybına yol açıyorlar. Ayrıca fotoğraflarda da gördüğünüz gibi neredeyse bir şeridi kapatarak yolu daraltıyorlar. Durali Alıç Mahallesi’nde konteynerler bu şekilde araçlar için tehlike oluşturuyorlar.

GAZMATİK NEDEN 40 KURUŞ PAHALI?

* Doğalgaz alımında Başkentgaz Gazmatik 1.90 TL işlem ücreti alırken PTT 1.50 TL işlem ücreti alıyor. Hiçbir gideri yokken Gazmatik neden 1.90 TL ücret alıyor?

Okurların gözünden Ankara sokakları

ASFALT YOK TAŞINAMIYORUZ

* Yaşamkent 4998. Cadde sakinleri olarak aylardır yapılmayan yollardan şikâyetçiyiz. Cadde üzerinde evlerimiz olmasına rağmen henüz asfaltı dökülmeyen yollar nedeniyle hâlen taşınamadık. Özellikle kış aylarında yollar daha da kötü bir hale geliyor, bozuk yollar nedeniyle araçlarımız zarar görüyor. Caddemizin bir an önce asfalta kavuşmasını istiyoruz.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Okurların gözünden Ankara sokakları hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 04 Ocak 2019 tarihinde saat 15 28’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Okurların gözünden Ankara sokakları haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı