ANKARA HABERLERİ

Okurların gözünden Ankara sokakları

Hürriyet Haber
27.06.2018 - 17:16Son Güncelleme :

Hürriyet Ankara, WhatsApp Şehir Hattı'na gelen okur şikayetlerini yayınlamaya devam ediyoR.

Okurların gözünden Ankara sokakları
Hürriyet Haber

Sağlık Mahallesi’nde Sağlık 1 Sokak ile Tuna Caddesi’nin kesiştiği noktada sıklıkla yaşanan trafik kazaları nedeniyle okurlarımız WhatsApp Şehir Hattı’na şikâyette bulundu.

Okurların gözünden Ankara sokakları
TRAFİK LAMBASI ŞART

* Bugün üst üste ikinci kaza yaşandı. Bugüne kadar da 20 kazaya şahit olduk. Yetkililere sesleniyorum; buraya trafik lambası veya engelleyici bir şeyin yapılması şart.

Nihat ÇAĞAN

DURAKTAN YOLU GÖREMİYORLAR

* Burada hemen hemen her gün kaza oluyor çünkü köşede taksi durağı var. Sokaktan çıkan araç yolu göremiyor.

Okurların gözünden Ankara sokakları
ÇUKURA TAŞLI ÖNLEM

*Konya Yolu Ankaray Emek istasyonu Beştepe çıkışında yaya kaldırımında üstelikte görme engelli kılavuz yolunda plastik kapağın kırılması ile oluşmuş bir çukur var. Bir vatandaşta tedbiren oluşan çukurun üstüne taş koyarak tedbir almış. Herkes için bir tehlike halinde.

Ali BERBER

 TARTAN PİST OTOPARK OLDU

*Keçiören’deki Muhammet Ali Esertepe Parkı’nda yürüyüş ve koşu için yapılan tartan pist, hemen oradaki tesisleri düğün ve nişan için kiralayanlar tarafından araçlar park edilerek otopark olarak kullanılıyor. Yürüyüş yolumuz tahrip ediliyor. Ayrıca parkın çalışmayan aydınlatmaları da tamir edilmiyor, bu nedenle akşam saatlerinde spor yapamıyoruz.

Durmuş KARAKUZU

YANGIN ÇIKMASI AN MESELESİ

*Beysukent Dicle Caddesi 61 numaradaki bu trafo bir çok defa yetkilileri aramama rağmen bakımsız halde. Ayrıca dibinde çıkan otlar çok büyüdü ve kurudu. Yangın çıkması ve büyük bir tehlikeye sebep olması an meselesi. Başkent EDAŞ’ın gelip içini temizleyip ot çıkmayacak şekilde kaplamalı. Çirkin, paslı bir çit ile kaplı ve içeri girip temizlemek mümkün değil. Çevre kirliliği ve tehlike yaratıyor.

Okurların gözünden Ankara sokaklarıKIRIK KAPAK YARALAYABİLİR

* Birlik Mahallesi’ndeki Süha Alemdar Eğitim ve Uygulama Okulu önündeki kırık kapak, yaşlı ve çocukların ayağını, dizini yaralayabileceği durumda.

Nurettin KONAKLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Okurların gözünden Ankara sokakları hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Haziran 2018 tarihinde saat 17 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Okurların gözünden Ankara sokakları haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı