ANKARA HABERLERİ

Okurların gözünden Ankara sokakları

Hürriyet Haber
16.04.2018 - 14:40Son Güncelleme :

Hürriyet Ankara WhatsApp Şehir Hattı’na gelen okur şikayetlerini yayınlamaya devam ediyor. Okurumuz Mariç Cantürk Güvenpark'taki ağaçların tehlikesine dikkat çekiyor.

Okurların gözünden Ankara sokakları
Hürriyet Haber

Okurların gözünden Ankara sokakları   İNSANLAR ZOR GEÇERKEN ARAÇLAR GİRİYOR

* Ulus’taki Çıkrıkçılar Yokuşu’nda, insanların dahi yürümekte zorlandığı bir yerde özel araçlara, taksilere ve kamyonların girmesine neden müsaade edildiğini anlamak mümkün değil.

Okurların gözünden Ankara sokakları    KALDIRIMLAR PARK OLDU

* Cinnah Caddesi’nde kaldırım sürekli otopark olarak kullanılıyor, hem de engelli şeridi üzerinde.

 

Okurların gözünden Ankara sokakları   YAYA KALDIRIMI GİTTİ

* Birlik Mahallesi OYAK Sitesi yanında yeni açılan Doğa Koleji önündeki yaya kaldırımları kaldırıldı. Araç park yeri olarak kullanılıyor. Kaldırımlarımızı geri istiyoruz.

MANEVİ YÖNDEN YIKILDIK

* Bizi manevi yönden yıkan sorunumuza lütfen bir çözüm istiyorum. Evimizin en kıymetli varlığını eşimi dört yıl önce kaybettik. Karşıyaka Mezarlığı’nda ada-parsel L-25 2530 adresinde yatmakta. Mezar bakımı için bahçıvan tuttuk. Son iki ay içinde oraya iri köpekler dadandı. Ziyaretimizi zorlukla yapıyoruz, çocuklarım korkuyorlar. İşin en kötüsü mezarın üstüne çıkıp yatıyorlar ve bahçıvanın diktiği çiçekleri tarumar ediyorlar. Manevi yönden çok kötü durumdayız.

Emel MUSTAFAOĞLU

YAŞAMKENT’E GÖBEK TALEBİ

* Yaşamkent 3250. Cadde ile 3267. Cadde’nin kesiştiği konumda ne dönel kavşak ne de sinyalizasyon mevcut, gün aşırı mutlaka maddi hasarlı bir kaza meydana geliyor. Her iki cadde de bulvar niteliğinde geniş, coğrafi olarak da burada birleşen üç yol yokuş yukarı. Dolayısıyla görüş alanı da sıkıntılı, bu nedenle buraya en azından bir göbek yapılarak kontrollü hale getirilmesi uygun olacaktır.

Lale KIZILTAN

 LAĞIM SULARI TUNALI’YA AKIYOR

* İran Caddesi’nde az bir yağmurda bile çok dar ve yetersiz olan lağım taşıyor. Pis kokan lağım suları aşağıdaki Tunalı Hilmi Caddesi’ne kadar akıyor.

Nazmi HOŞAL

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Okurların gözünden Ankara sokakları hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 16 Nisan 2018 tarihinde saat 14 40’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Okurların gözünden Ankara sokakları haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı