ANKARA HABERLERİ

Okurların gözünden Ankara sokakları

Hürriyet Haber
05.04.2018 - 16:34Son Güncelleme :

Hürriyet Ankara WhatsApp Şehir Hattı değerli okurlarımızın gözünden şehrin aynası olmaya devam ediyor.

Hürriyet Haber

Okurların gözünden Ankara sokakları

KALE ÇÖPLÜK GİBİ DURUYOR

* Koskoca Türkiye Cumhuriyeti’nin başkenti Ankara’nın simgesi olan Ankara Kalesi, 1960’tan beri bakımsızlıktan harap ve çöplük gibi duruyor. Kale, düzgün ve temiz durması gerekirken yıllardır ihmal edildi.
Mustafa ARIER

Okurların gözünden Ankara sokakları

BU PİSLİĞE ÇÖPÇÜLER NE YAPSIN?

* Haftasonları Seğmenler Parkı’nda çöp yığınları oluşuyor. Çalışan çöpçüler ne yapsın? Bu pisliğe yetişmelerine imkân yok. Yazık çimler kurumuş, yer yer açılmış.

Okurların gözünden Ankara sokakları

YEŞİL ALAN YERİNE İNŞAAT ARTIYOR

* Göksu Parkı her geçen gün artan inşaatlara rağmen yeşil alanlarla genişletilmesi gerekirken, yapılaşma devam ediyor ve park soluk almak isteyen insanlara yetmiyor. Araba ve insan trafiği insanların soluk almasını engelliyor.

Okurların gözünden Ankara sokakları

PİSLİK KALDIRILSIN

* İlkbahar Mahallesi’nde Güney Park Evleri’nin karşısındaki sürekli artan bu çöplük ve pisliğin kaldırılması için, daha önce defalarca aradığımız ve hizmette rekor kıran Çankaya Belediyemizin sorumlu birimlerini göreve davet ediyorum.

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Okurların gözünden Ankara sokakları hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 05 Nisan 2018 tarihinde saat 16 34’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Okurların gözünden Ankara sokakları haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı