ANKARA HABERLERİ

Okurların gözünden Ankara sokakları

Hürriyet Haber
04.03.2018 - 13:49Son Güncelleme :

*Çankaya Karapınar Mahallesi 1188. Sokak’ta mahalle sakini 2-3 kişi çok sayıda köpek besliyor. Geçen gün oğluma, 1 hafta önce de eşime iş çıkışı saldırmışlar. Eşim ve oğlum evden dışarı çıkmak istemiyorlar. Köpekler, daha önce de ufak bir çocuğa saldırıp zarar vermiş. Defalarca Çankaya Belediyesi’ni arayıp söylememize rağmen bir etkisi olmadı. Çok acil bu köpeklerin toplanıp barınaklara yerleşmesini talep ediyoruz, herkes çok korkuyor. Yunus VURAL

Hürriyet Haber

*Genişliği 150 santimetre olan kaldırıma, vatandaşı hiçe sayarak 120 santimetrelik raket reklam yerleştiren vahşi kapitalist anlayış. Simon Bolivar Caddesi eski Anayasa Mahkemesi karşısında. Benzeri pek çok raket ve bilboard reklam örnekleri ile dolu Ankara maalesef.

Okurların gözünden Ankara sokakları

*Köroğlu Caddesi’nin paralelinde yer alan Büyük Esat Vadisi harpten çıkmış gibi. Gecekondular yıkılmış, yıllardan beri mezbelelik bir halde. Bölge lağım faresinden geçilmiyor.

Okurların gözünden Ankara sokakları

*Gazi Mustafa Kemal Bulvarı’nda 7 numaralı binanın önündeki kaldırım kötü durumda. Bu kaldırım yüzünden düşüp yaralananların sayısı çok fazla. Defalarca Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne bildirmemize rağmen onarım yapılmadı. Bu kaldırımdaki sıkıntının özellikle gece ekipleri tarafından yapılmasını ve buradaki esnafların da mağdur olmamasını istiyoruz.

Okurların gözünden Ankara sokakları

*Bahçelievler 69. Sokak’ın kaldırımları çok bakımsız. Çocuğumuzla kaldırımda yürüyemez olduk. Çankaya Belediyesi’nden düzgün kaldırım istiyoruz.

Okurların gözünden Ankara sokakları

* Keçiören’de Osmangazi Mahallesi Baruthane Sokak pislik içinde. Yol yok, kaldırım yok.

Okurların gözünden Ankara sokakları

*Cumhurbaşkanlığı’na giden yol güzergâhı olan Söğütözü Caddesi’nde çok çirkin bir yol görüntüsü var. Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne de bildirdik ancak aylardır halen bu şekilde.

Okurların gözünden Ankara sokakları

*Dikmen Keklikpınarı 887. Sokak’ta çirkin bir görüntü var. Yolu kazıp bırakıp gittiler, onarılmasını talep ediyoruz.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Okurların gözünden Ankara sokakları hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 04 Mart 2018 tarihinde saat 13 49’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Okurların gözünden Ankara sokakları haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı