ANKARA HABERLERİ

Okurlar yazıyor sorunlar çözülüyor

Hürriyet Haber
13.04.2018 - 17:16Son Güncelleme :

Hürriyet Ankara WhatsApp Şehir Hattı, ses getirmeye devam ediyor. Okurlar şikâyetlerini fotoğraflayıp yazıyor, sorunlar birer birer çözüme kavuşuyor.

Hürriyet Haber

SEĞMENLER’İN ÇÖPÜNE MÜDAHALE

Okurumuz Selçuk Aktaş, Seğmenler Parkı’ndaki çöp ve kirlilik sorununu fotoğraflayarak Whatsapp Şehir Hattı’nda paylaşmıştı. Haberin ardından harekete geçen Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı ekipleri parkta detaylı bir temizlik çalışması gerçekleştirdi.

DEĞNEKÇİLERE OPERASYON

Öte yandan bir başka okurumuzun Çankaya Tapu Müdürlüğü önünde değnekçilik yapan şahıslar hakkındaki şikayeti de yankı uyandırdı. Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri, Çankaya İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleriyle beraber korsan otoparkçılık yapan üç kişiye operasyon düzenleyerek ceza kesti.

İSTASYONDAKİ DIŞKILAR TEMİZLENDİ

İvedik Metro İstasyonu’ndaki güvercin dışkılarından rahatsız olan okurumuzun şikâyeti ise kısa süre içinde çözüme kavuştu. Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, istasyondaki dışkıları temizleterek görevli personele hijyen konusunda daha dikkatli ve hassas olmaları konusunda uyarıda bulundu.

ARTIK KÖPRÜ KURULMAYACAK

Ankara Adliyesi’nin önünde yağışlı günlerde oluşan su göletinin üstünden geçmek için konulan tahtaları, ‘asma köprü’ benzetmesi yaparak eleştiren okurumuzun şikayeti de ses getirdi. ASKİ ekipleri bölgedeki ızgaranın üstüne New Jersey bariyer konulduğunu tespit ederek, bariyeri kaldırdı ve arızayı giderdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Okurlar yazıyor sorunlar çözülüyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 13 Nisan 2018 tarihinde saat 17 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Okurlar yazıyor sorunlar çözülüyor haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı