ANKARA HABERLERİ

Nallıhan’ı turizmin merkezi yapacağız

Hürriyet Haber
08.02.2019 - 16:17Son Güncelleme :

İyi Parti Nallıhan Belediye Başkan Adayı Abdülfettah Güngör, “Nallıhanımızla bir bütün olacağız, el ele daha güzel bir Nallıhan inşa edeceğiz” dedi.

Hürriyet Haber

Nallıhan ve Çayırhan Mahallesi’ndeki pazarları gezen Güngör, vatandaşlarla sohbet ederek istek ve şikâyetleri dinledi. Projeleriyle Nallıhan’a yeni bir vizyon çizeceklerini vurgulayan Güngör şöyle konuştu: Nallıhanımızla, Çayırhanımızla,Sarıyarımızla ve tüm mahallelerimizle bir bütün olacağız. El ele daha güzel bir Nallıhan inşa edeceğiz. Ayrıştıran değil birleştiren olacağız. Tüm halkımızı kucaklayacağız. Nallıhan’da çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Herkesin başkanı olacağım. Nallıhan için hazırladığımız projelerle ilçemize ve Nallıhanlı hemşehrilerimize yeni bir vizyon çizeceğiz. Üretici ürettiğini daha fazla üreterek daha fazla kazanacak. Nallıhan’ı turizmin merkezi yapacağız. Ankara’dan ve Türkiye’den vatandaşlar buraya akın edecek. Üreten hemşehrilerimiz ürünlerini satacak. Tüm Nallıhan kazanacak.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Nallıhan’ı turizmin merkezi yapacağız hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 08 Şubat 2019 tarihinde saat 16 17’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Nallıhan’ı turizmin merkezi yapacağız haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı