ANKARA HABERLERİ

Müteahhitler buluştu

Haşim KILIÇ
01.03.2019 - 14:42Son Güncelleme :

Türkiye Müteahhitler Birliği, 67. kuruluş yıl dönümünü düzenlenen resepsiyonla kutladı. Gece, iş dünyasının önemli isimlerini bir araya getirdi.

Haşim KILIÇ

Türkiye Müteahhitler Birliği’nin genel merkezinde Birlik Başkanı Mithat Yenigün’ün ev sahipliği yaptığı resepsiyona, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Dışişleri Bakan Yardımcısı Faruk Kaymakçı’nın yanı sıra çok sayıda holding patronu ve büyükelçi katıldı. Ticaret Bakanı Pekcan, “Müteahhitlik sektörümüz, yurt içinde ve dünyanın dört bir köşesinde imza attıkları eserler ile ülkemizi gururlandırmaktadır. Sektörümüzün bugünlere gelmesine, ülkemizin en aktif ve en etkin sivil toplum kuruluşlarından biri olan Türkiye Müteahhitler Birliği çok önemli katkılar sunmuş ve sunmaktadır” dedi. Birlik Başkanı Mithat Yenigün de, “Türkiye Müteahhitler Birliği hem konumu, hem köklü geçmişiyle sektöre öncülük ederek Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Müteahhitler buluştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 01 Mart 2019 tarihinde saat 14 42’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Müteahhitler buluştu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı