ANKARA HABERLERİ

Motordan sızan yağ bavulları kapladı

AA
30.04.2019 - 09:12Son Güncelleme :

İstanbul-Ankara seferini yapan 34 RE 07 95 plakalı şehirler arası yolcu otobüsü, Kahramankazan yakınlarında motor kısmında meydana gelen arıza nedeniyle yolda kaldı.

AA

Şoför ve muavinin arızaya müdahalede bulunduğu sırada, motor kısmından sızan yağ bagaj kısmına sıçradı. Otobüsün içini mazot ve yağ kokusu kaplarken, araçtan inen yolcular, bagajda bulunan bavul ve çantalarının motor yağı ile kaplandığını gördü. Bagajdaki çanta ve bavullarını kurtarmaya çalışan yolcular duruma tepki gösterirken, bir çoğunun kıyafeti de üzerlerine bulaşan yağ nedeniyle zarar gördü. Bagajdan çıkardıkları bavul ve çantaları çöp poşetleri ile kaplayarak korumaya çalışan yolcular, uzun süre yol kenarında arızanın giderilmesini bekledi. Yaklaşık 3 saat boyunca yardım bekleyen yolcular, yaşadıkları mağduriyet nedeniyle otobüs firması yetkililerine tepki gösterdi. Yolcular daha sonra gönderilen yeni bir otobüs ile Ankara'ya hareket etti. 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Motordan sızan yağ bavulları kapladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Nisan 2019 tarihinde saat 09 12’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Motordan sızan yağ bavulları kapladı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı