ANKARA HABERLERİ

MHP’den Gökçek yorumu

Hürriyet Haber
31.10.2018 - 09:45Son Güncelleme :

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin “MHP’ye şeref kazandırır” ifadesinin ardından dün de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, “Yol ve dava arkadaşım.

Hürriyet Haber

Bundan sonra da beraber gideceğimizi zannediyorum” demesi üzerine gözler Melih Gökçek’e çevrildi.

YANIT SIRASI GÖKÇEK’TE

Yerel seçimlerde MHP’nin Ankara adayı gösterilmesi iddialarıyla ilgili Melih Gökçek her ne kadar yakın çevresine “Henüz bir resmi teklif yok” dese de, MHP üst yönetiminden önemli bir isim, Bahçeli’nin açıklamasını yorumladı. “Melih Bey süreci başından bu yana Genel Başkanımızın bilgisi dahilinde. ‘Şeref kazandırır’ sözleri resmi bir tekliftir. Şimdi bu teklife yanıt verme sırası Sayın Gökçek’tedir.”

BÜYÜKŞEHİR GÖNLÜMDEKİ ASLANDIR

Tunalı Hilmi Caddesi’nde karşılaştığım AK Parti Ankara Milletvekili Barış Aydın’a, “Büyükşehir adayı kim olur? Adaylık düşünüyor musunuz?” diye sordum.

ANKARA’YI YÖNETMEK İSTERİM

Aydın, “Sayın Cumhurbaşkanımız, partimizin yetkili organları en doğru ismi bulacaktır. Büyükşehir Belediye Başkanlığı gönlümdeki aslandır. Bu şerefli görevi yapmak, Ankara’yı yönetmek isterim” yanıtını verdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden MHP’den Gökçek yorumu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2018 tarihinde saat 09 45’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça MHP’den Gökçek yorumu haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı