ANKARA HABERLERİ

Mansur bey hiçbir çalışanı işten çıkarmayacak

Doğahan GİRİTLİOĞLU
21.12.2018 - 16:00Son Güncelleme :

CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, adaylığı açıklandıktan sonra, dün ilk kez CHP Ankara İl Başkanı Rıfkı Güvener ve il örgütü ile bir araya geldi.

Doğahan GİRİTLİOĞLU

CHP İl Başkanlığı’nda gerçekleşen toplantıda, Ankara’da nasıl bir seçim stratejisi belirleneceği hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. İYİ Parti İl Başkanlığı ile beraber saha çalışmalarını yürüteceklerini belirten Güvener, görüşmenin detayları hakkında şu bilgileri verdi:

SEÇİMİ BAŞARILI ŞEKİLDE ATLATACAĞIZ

“Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı almak için bir yıldan fazladır çalışıyoruz. Bu süreçte iki noktada çok ısrarlı olmuştuk. Birincisi adayımızın bir an önce açıklanması, ikincisi de İYİ Parti ittifakıyla beraber desteklenecek adayın, CHP adayı olarak açıklanmış olması. İYİ Parti ile birlikte yapacağımız etkili organizasyonlarla bu seçimi başarılı bir şekilde atlatacağımızı, Ankara’yı kazanacağımızı biliyoruz. İYİ Parti ile sahada beraber olacağız, çalışmalarımızI beraber yürüteceğiz. Koordinasyon kurulumuzda İYİ Parti temsilcilerimiz olacak.

HİZMETLERİYLE GÖRÜNEN BİR BAŞKAN OLACAK

Mansur bey fotoğrafla değil hizmetleriyle görünen bir belediye başkanı olacağını, kimseyle polemiğe girmek istemediğini söyledi. Hiçbir çalışanı işten çıkarmayacağını ve ilk icraatının belediyenin kasasına el koymak olacağını belirtti. Belediyenin gelirlerinin etkin şekilde kullanılacağını anlattı.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Mansur bey hiçbir çalışanı işten çıkarmayacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 21 Aralık 2018 tarihinde saat 16 00’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Mansur bey hiçbir çalışanı işten çıkarmayacak haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı