ANKARA HABERLERİ

Kupaları Yaşar’a sundular

Hürriyet Haber
15.04.2018 - 16:31Son Güncelleme :

Yenimahalle Belediyesi TUBİL Halk Dansları Topluluğu, yarışmalarda kazandıkları ödülleri Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’a sundu.

Hürriyet Haber

Polonya’nın Zakopane şehrinde, 25 ülkenin katılımıyla gerçekleşen ‘49. Uluslar arası Altın Balta Festivali’nde Stilize Dal birincilik ödülünü alarak Dünya Şampiyonu olan, ayrıca Polonya’ya özgü olan ‘Balta Dansı Yarışması’nda da ikincilik ödülünü alan, mart ayında ise THOF Ankara İl Yarışmaları’nda Geleneksel Düzenlemeli Dal’da minikler ve gençler kategorilerinde de il birinciliği kazanan TUBİL ekibi kupalarıyla birlikte, Yaşar’ı makamında ziyaret etti. Başkan Yaşar, “Halk danslarını gelecek kuşaklara taşımak adına çok değerli bir iş yapıyorsunuz. Sizlere olan desteğimiz devam edecek” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Kupaları Yaşar’a sundular hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 15 Nisan 2018 tarihinde saat 16 31’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kupaları Yaşar’a sundular haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı