ANKARA HABERLERİ

Konserleri beğenilince albüm çıkardı

Hürriyet Haber
29.12.2018 - 13:16Son Güncelleme :

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü, tenor Murat Karahan, Limak Filarmoni Orkestrası eşliğinde Zeki Müren şarkılarını yorumladığı konserleri beğenilince albüm çıkardı.

Hürriyet Haber

Karahan, Türkiye turnesi kapsamında ilk iki konseri Ankara ve İstanbul’da verdiklerini belirterek, “Ankara ve İstanbul’dan sonra Türkiye turnesine çıktık ve 12 konser verdik. Türkiye’nin her yerinde 20 binden fazla insana ulaştık. Konserler beğenilince, bu kadar da istek gelince albümünü yapalım ve ölümsüzleştirelim dedik. Albüm çıkarmaya karar verdik” ifadesini kullandı. Karahan, ‘Murat Karahan’la Zeki Müren Şarkıları’ isimli albümle Anadolu’daki çok sesli müzik yolculuklarını ölümsüz hale getirdiklerini belirtti. Şef Rengim Gökmen yönetimindeki Limak Filarmoni Orkestrası’nın eşlik ettiği albümde Zeki Müren’in 15 unutulmaz şarkısı yer alıyor. AA

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Konserleri beğenilince albüm çıkardı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Aralık 2018 tarihinde saat 13 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Konserleri beğenilince albüm çıkardı haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı