ANKARA HABERLERİ

Kızının kaybolduğu gün şüpheliyle görüşmüş  

Mustafa TURAPOĞLU-Muhammet BAYRAM/DHA
27.06.2018 - 13:54Son Güncelleme :

PolatıI’nın Uzunbeyli Mahallesi'nde geçtiğimiz cuma kaybolan Eylül Yağlıkara'yı (8) arama çalışmaları devam ediyor.

Mustafa TURAPOĞLU-Muhammet BAYRAM/DHA

Eylül'ün çiftçi babası İbrahim Yağlıkara'nın, olayla ilgili çelişkili ifadeler vermesi nedeniyle şüpheli olarak tutuklanan komşusu U.K. ile en son kızının kaybolduğu gün telefonda görüştüğü belirlendi. Şüphelinin, kendisine zirai sulama işini vermeyen Eylül'ün babasına, bunun nedenini sorduğu öğrenildi. Olayla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında tutuklanan U.K.’nin olay günü yaptığı telefon görüşmelerinin araştırtıldığı belirtildi. U.K.’nın el konulan otomobilde Jandarmanın yaptığı incelemede, aracın arka koltuklarının yıkandığı belirlendi.
Baba İbrahim Yağlıkara, şöyle konuştu:

CİĞERİMİZ YANIYOR

“İşleri zamanında teslim etmediği için geçen sene U.K.’ye zirai sulama işi vermedim. Onu da bu yıl başka bir arkadaşa verdim. U.K., bu yıl iş istedi vermedim. Cuma günü beni sabah 09.00’da aradı. ‘İşi kime verdin?’ dedi, ‘Başka bir arkadaşa verdim’ dedim. ‘İyi’ dedi, kapattı. Cumadan çıktıktan sonra kızımın kaybolduğunu öğrendim. U.K. tutuklanmış. İfadesinde, ‘Bilgim yok’ demiş. Hayırlı bir haber bekliyoruz. Şu an aramalar devam ediyor. Bizim ciğerimizi yaktılar, bu caniler kimse bir an evvel yakalanıp evladımızın bize gelmesini istiyoruz. Yavrumuza kavuşmak istiyoruz. Çünkü ailemiz perişan oldu. Şu an ciğerimiz yanıyor, başkalarının ciğeri yanmasın.”

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Kızının kaybolduğu gün şüpheliyle görüşmüş   hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Haziran 2018 tarihinde saat 13 54’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kızının kaybolduğu gün şüpheliyle görüşmüş   haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı