ANKARA HABERLERİ

Kimin bu göz

Hürriyet Haber
15.04.2019 - 14:21Son Güncelleme :

@guneyyilmazer adlı Twitter kullanıcısı, Ankara’da insanların yıllarca göz göze geldikleri gizemli reklam afişi ‘Buraya Bakarlar’daki gözün, ‘Final Fantasy filminin Aki Ross karakterine ait olduğunu’ öne sürdü.

Hürriyet Haber

NE ANLATIYOR

@guneyyilmazer, bu bilginin kaynağının, afişi hazırlayan kişiler olduğunu belirtirken, sosyal medyada tüm bakışlar tekrar afişe çevrildi. Sosyal medya şimdi, “Peki bu afişle ne anlatılmak istenmiş?” sorusunun yanıtını arıyor.

MABEL MATİZ NALLIHAN’DA KLİP ÇEKTİ

‘Çukur’ adlı yeni şarkısının klibini Nallıhan’da çeken Mabel Matiz, klipten ilk görüntüleri Instagram hesabından paylaştı. Ankaralılar paylaşıma yorum yağdırdı.

Esrarlı gözler
Twitter kullanıcısı @guneyyilmazer, kent sakinlerinin büyük kısmı tarafından bilinen bir detaya, metrodaki reklam panolarında yer alan, insanlık tarihi kadar eski ‘Buraya bakarlar’ afişlerine dikkat çekti geçtiğimiz günlerde.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Kimin bu göz hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 15 Nisan 2019 tarihinde saat 14 21’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kimin bu göz haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı