ANKARA HABERLERİ

Kazazedelerden vefa ziyareti

Hürriyet Haber
22.02.2019 - 14:16Son Güncelleme :

Ankara-Konya arasında 13 Aralık 2018’de yapılan sefer esnasında Marşandiz İstasyonu’nda kaza yapan Yüksek Hızlı Tren’den (YHT) itfaiye erleri tarafından yaralı olarak kurtarılan kazazedeler, Ankara İtfaiyesi Daire Başkanlığı’na teşekkür ziyaretinde bulundu.

Hürriyet Haber

Kazazedelerden Necati Vardar duygularını, “Kaza esnasında insanüstü bir çabayla birçok insanın hayatını kurtaran itfaiye ekiplerine minnettarız, hepsine ayrı ayrı çok teşekkür ediyoruz” sözleriyle dile getirdi. Bülent Bingöl de, “Enkaz altındayken duyduklarımdan insanüstü bir çaba sarf ettiklerini hatırlıyorum. Hayatlarımızı kurtardılar. Hayatta ve sapasağlam olduğumu görmelerini, yaptıkları işle onur duymalarını istediğim için ziyaret etmek istedim” dedi. Büyükşehir İtfaiye Daire Başkanı Uğur Olgun, ziyaretin kendileri için anlamlı olduğunun altını çizdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Kazazedelerden vefa ziyareti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 22 Şubat 2019 tarihinde saat 14 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kazazedelerden vefa ziyareti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı