ANKARA HABERLERİ

Kardeşlerini korumak istedi parmağı koptu

Seyid Fatih POYRAZ-Emre YÜZÜGÜLDÜ/İHA
12.04.2018 - 14:25Son Güncelleme :

Başkent’te kardeşlerine saldıran komşu çocuklarına müdahale etmek isteyen 19 yaşındaki genç satırlı saldırıya uğradı. Boyuna yönelen satırı engellemek isteyen gencin kopan parmağı 4 saatlik operasyonla yerine dikildi.

Seyid Fatih POYRAZ-Emre YÜZÜGÜLDÜ/İHA

Ankara’da kardeşlerini korumak için komşu çocuklarından oluşan 8 kişilik grupla kavga eden 19 yaşındaki Kayacan Durakal satırlı saldırıya uğradı. Boynuna yönelen satırı önlemek için eliyle hamle yapan gencin serçe parmağı koptu. Başkent’te üniversite sınavına hazırlanan fen lisesi öğrencisi Kayacan Durukal, evde bulunduğu sırada, bir grubun iki kardeşine saldırdığını gördü. Grubu uzaklaştırmak için aşağı inen Durukal, arbedeyi önleyemedi. Saldırganlar arasından bir kişinin satır çıkardığını gören genç, bu kişiye müdahale etmek istedi. Boğazına doğru yönelen satırı eliyle önlemeye çalışan Durukal’ın serçe parmağı yerinden koptu. Hastaneye kaldırılan gencin parmağı 4 saatlik operasyonla yerine dikildi.

SALDIRGANLAR SERBEST KALDI

Kardeşlerini kurtarmak isterken ölümle burun buruna geldiğini belirten Durukal, “Saldırganlardan davacıyım ve sonuna kadar gideceğim” dedi. Anne Sibel Durukal ise “Bunu kim yaptıysa cezasını çeksin istiyorum. Çocuğumun eli çok kötü bir haldeydi. Elinde kalıcı bir hasar olacak. Olayın seyrini öğrenmek için karakola gittiğimde saldırganların serbest bırakıldığını öğrendim” diyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Kardeşlerini korumak istedi parmağı koptu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 12 Nisan 2018 tarihinde saat 14 25’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kardeşlerini korumak istedi parmağı koptu haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı