ANKARA HABERLERİ

Karakollara güven masası

Hürriyet Haber
07.03.2019 - 15:26Son Güncelleme :

Karakollarda başlatılan ‘Güven Masası’ uygulamasıyla, vatandaşlara hızlı bir şekilde hizmet verilmesi amaçlanıyor.

Hürriyet Haber

Türkiye genelinde 81 il ve 700 polis merkezi amirliğinde ‘Güven Masası’ uygulaması başlatıldı. Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Erhan Gülveren, Çankaya’daki 10 Nisan Polis Merkezi Amirliği’nde düzenlenen törende, uygulamaya ilişkin bilgi verdi. Güven Masası ile polis merkezi amirliklerindeki hizmet kalitesinin en üst seviyeye çıkartılmasının amaçlandığını belirten Gülveren, konusunda eğitim almış güler yüzlü görevliler tarafından vatandaşlara en seri şekilde hizmet verilmesinin amaçlandığını söyledi. Gülveren, 24 saat esasına göre hizmet verilecek projenin işleyişine ilişkin şunları kaydetti:

VATANDAŞ DİNLENECEK ÇÖZÜM ÜRETİLECEK

“Vatandaşlarımız, polis merkezlerimizdeki görevlilerimiz tarafından karşılanacak. Kendilerinden seri bir şekilde geliş amaçları, sorunları, sıkıntıları konusunda bilgi alındıktan sonra polis merkezi amirliklerinde çözülmesi gereken konularla ilgili birimlere hemen yönlendirilmesi yapılarak, oradaki arkadaşlarımız tarafından çözüm üretilecek. Polis merkezi amirliği tarafından çözümü mümkün olmayan ancak başka yerleri ilgilendiren konulardaki taleplerle ilgili olarak da vatandaş, çözümün hangi birimde olduğu konusunda bilgilendirilecek.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Karakollara güven masası hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 07 Mart 2019 tarihinde saat 15 26’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Karakollara güven masası haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı