ANKARA HABERLERİ

Okurların Gözünden Ankara Sokakları

Hürriyet Haber
21.04.2019 - 15:07Son Güncelleme :

Whatsapp Şehir Hattı, Hürriyet Ankara okurlarıyla birlikte omuz omuza vererek kentin sorunlarına ışık tutmaya devam ediyor. Kentle ilgili sorunlara duyarlılık gösteren okurlarımız fotoğraflayarak gönderdikleri sorunların çözülmesini istiyor.

Hürriyet Haber

KAPLAMALAR DÜŞTÜ DÜŞECEK

Maltepe Köprüsü’nde (Strazburg Caddesi’ne inen kısmı), kaplamaların bir kısmı düşmüş, bir kısmı da düşmek üzere. Ankara Büyükşehir Belediyesi Mavi Masa’ya durumu bildirdim fakat önlem alınmadı. Bu demir levhaların birinin ya da bir arabanın üzerine düşmesini mi bekleniyor?”

ÇİÇEKÇİ ESNAFINA YAKIŞMAYAN MANZARA

“Kızılay Sakarya Caddesi’nde, çiçekçilerin olduğu yerin hem kaldırımları hem de dükkânların önü pislik içinde. Çiçekçi esnafına yakışmıyor.”

Okurların Gözünden Ankara Sokakları

 

BU GIDA TERÖRÜDÜR

“Ulus Hali’nde, yüzlerce kişinin gelip geçtiği ve toz-toprak içinde olan açık alanda gıda maddeleri satılıyor. Bu, gıda terörüdür.”

Okurların Gözünden Ankara Sokakları

 

HER YER TOZ TOPRAK

“Keçiören Ayvalı Mahallesi Alemli Sokak’ta üç ay önce ASKİ çalışma yaptı. Hala asfalt dökülmedi. Sokak, tozdan-çamurdan geçilmiyor.”

Okurların Gözünden Ankara Sokakları

 

TRAFİK GÜVENLİĞİNİ HİÇE SAYIYORLAR

“Çankaya Cevizlidere Caddesi’ndeki görüntü içler acısı. Kâğıt toplayıcıları, trafik güvenliğini hiçe sayan yolculuklar yapıyorlar.”

Okurların Gözünden Ankara Sokakları

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Okurların Gözünden Ankara Sokakları hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 21 Nisan 2019 tarihinde saat 15 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Okurların Gözünden Ankara Sokakları haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı