ANKARA HABERLERİ

Kampanya hedefine ulaştı

AA
07.02.2019 - 15:54Son Güncelleme :

Ankara'da güzellik salonu işleten Eser Kansuva, ‘Bir çocuk okur, dünya değişir’ sloganıyla başlattığı kitap kampanyasında, kitap bağışlayanlara ücretsiz fön çekerek, yaklaşık 6 bin kitap topladı.

AA

Doğu Ekspresi ile Kars'a giden Eser Kansuva ve eşi Sibel Kansuva toplanan kitapları Çakmak köyündeki Atatürk İlk ve Ortaokulu’ndaki okul kütüphanesine teslim etti. Çift, daha sonra kız öğrencilerinin saçlarını şekillendirdi. Çocuklar kütüphanelerinin kitaplarla dolmasının mutluluğunu yaşarken, kız öğrenciler aynı zamanda saçlarının ilk kez bir kuaför tarafından şekillendirilmesiyle sevindiler. Kansuva, “Çeşitli hediyeler getirdik ve burada da minik prenseslerin saçlarını yapıyorum. Umarım hepsi çok beğenir. Güzel bir proje oldu. İnşallah güzel bir şekilde de devam edecek” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Kampanya hedefine ulaştı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 07 Şubat 2019 tarihinde saat 15 54’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kampanya hedefine ulaştı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı