ANKARA HABERLERİ

Kadebostany albümle geliyor

Hürriyet Haber
26.02.2019 - 14:58Son Güncelleme :

İsviçreli ünlü pop müzik grubu ‘Kadebostany’, mart ayında piyasa çıkartacağı ‘Monumental’ adlı son albümünün turnesi kapsamında Ankara’ya geliyor.

Hürriyet Haber

26 Nisan’da ‘Ankara Milyon Performance Hall’de hayranlarıyla buluşacak ünlü grup, geçmişten günümüze sevilen şarkılarını görsel sahne performansları eşliğinde seslendirecek. Daha önce birçok kez Türkiye’ye gelen ve her seferinde büyük bir ilgiyle karşılanan Kadebostany ekibi, şarkılarında keman, akordeon, saksofon, gitar, banjo ve fagot gibi enstrümanları elektronik altyapıyla harmanlıyor. YouTube’da yayınlanan şarkıları yarım milyardan daha fazla izlenme alan ünlü grup, son dönemde Avrupa’nın en iyi canlı performans grupları arasında gösteriliyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Kadebostany albümle geliyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2019 tarihinde saat 14 58’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kadebostany albümle geliyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı