ANKARA HABERLERİ

İyi yetişmiş bir nesil ülkemizin sermayesidir

Hürriyet Haber
10.09.2019 - 16:09Son Güncelleme :

Törene Mamak Kaymakamı Ziya Polat, Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özel, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Hürriyet Haber

Mamak’ta 2019-2020 eğitim-öğretim yılı açılış töreni Mamak Şehit Arslan Kulaksız İlkokulu’nda gerçekleştirildi. Öğrenci şiirleri ve gösterilerin yer aldığı törende konuşan Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “Mamak’ta 104 bin 467 öğrenci ders başı yaptı. İyi yetişmiş bir nesil, ülkemizin en önemli sermayesidir. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın en önemli varlıklarımız olduğunun bilinciyle hareket ediyor, Mamaklı yavrularımızın eğitim ve öğretim koşullarının daha iyiye taşınması için çalışıyoruz. Çocuklarımız temiz ve güvenli okullarda yarınlara hazırlansın istiyoruz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden İyi yetişmiş bir nesil ülkemizin sermayesidir hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 10 Eylül 2019 tarihinde saat 16 09’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İyi yetişmiş bir nesil ülkemizin sermayesidir haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı