ANKARA HABERLERİ

İstanbul’da var bizde yok

Hürriyet Haber
29.04.2019 - 09:19Son Güncelleme :

İstanbul’da her metro istasyonunda ‘bilgilendirme panosu’ olduğuna dikkat çeken Hürriyet Ankara okuru Erdem Gökbulut, Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne çağrıda bulunuyor.

Hürriyet Haber

TABELANIN İÇİ BOŞ

“İstanbul’da, her durakta kocaman bir İstanbul haritası var ve ulaşım ağı detaylı şekilde gösteriliyor. Ankara’da da metro istasyonlarında ‘şehir planı’ yazan bir tabela var ama içi metro açıldığından beri boş.”

ANKARALI DA SORUYOR

“Sadece turistler değil, Ankara’da yaşayan insanlar bile yön levhalarından bir şey anlamayıp, bir başkasına soruyor. Ankaray ve metro istasyonlarına da tıpkı İstanbul’daki gibi ‘bilgilendirme panosu’ konulmalı.”

BAŞKENTRAY 6’LI SETLERLE HİZMET VERMELİ

Okur Erdem Gökbulut ayrıca, Sincan-Kayaş arası hizmet veren Başkentray treni için, “En kısa sürede 6’lı setlerle vatandaşa hizmet vermeye başlamalı” diyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden İstanbul’da var bizde yok hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Nisan 2019 tarihinde saat 09 19’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İstanbul’da var bizde yok haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı