ANKARA HABERLERİ

İmar ve ulaşım sorunu çözülecek

Hürriyet Haber
26.02.2019 - 09:02Son Güncelleme :

Çankaya Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Alper Taşdelen, Yakupabdal ve Kırkkonaklar'da bulunan Seçim İletişim Merkezi'nin açılışını yaptı.

Hürriyet Haber

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş ile Çankaya İlçe Başkanı Fahri Yıldırım'ın da katıldığı Seçim İletişim Merkezi açılışlarına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Yakupabdal Seçim İletişim Merkezi açılışında konuşan Taşdelen, Yakupabdal'ın kaderini değiştirecek tarihin 31 Mart olduğunu söyledi. Yakupabdal Mahallesi’nde birçok hizmet gerçekleştirdiklerini belirten Taşdelen, şunları söyledi:

KREŞ MÜJDESİ

“İmarı olmadığı için daha fazlasını yapamıyoruz. Geçtiğimiz dönemde imar planını yaptık. Büyükşehir Belediyesi’ne gönderdik ama dönemin başkanı Yakupabdal'a imarı vermedi. Bizim gönderdiğimiz imarı da kabul etmedi ve vatandaşın mağduriyetine sebep oldular. İnşallah Mansur Bey başkan olduğunda Yakupabdal'ın imar ve ulaşım sorununu çözecek.”
Taşdelen, önümüzdeki dönemde Kırkkonaklar'da Çankaya Evi ve kreşin hizmete gireceği müjdesini verdi. Taşdelen, Bademlidere'de bulunan Aşıkpaşa Pazaryeri’ni de ziyaret edip, pazar esnafı ve vatandaşlarla sohbet etti. Taşdelen, Bademlidere'nin imar sorunu olduğunu ve imar sorununun en kısa zamanda çözüme kavuşturulacağını sözlerine ekledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden İmar ve ulaşım sorunu çözülecek hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2019 tarihinde saat 09 02’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İmar ve ulaşım sorunu çözülecek haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı