ANKARA HABERLERİ

Huzur ve güvenlik önceliklerimizden

Hürriyet Haber
24.02.2019 - 10:11Son Güncelleme :

MHP Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, ilçedeki mevcut parkların yanı sıra yeni yapılacak parklarda önceliklerinin insanın huzurunu sağlamak olduğunu belirtti.

Hürriyet Haber

Sosyal projeleri arasında insanların huzuru ve çocukların güvenliğine de öncelik vereceklerini ifade eden Şimşek şunları söyledi: “Gölbaşı’mızdaki tüm açık yeşil alanların güvenliğini tam donanımlı sağlayabilmek amacıyla kamera sistemi kuracağız. Bu alanlarda ayrıca güvenlik personeli istihdam edeceğiz. Ayrıca ilçe merkezimizde bulunan parklarda ücretsiz wifi hizmeti vereceğiz. Engelli vatandaşlarımızı da unutmadık. Gölbaşı’ndaki parklarımıza engelli vatandaşlarımızın araçlarını şarj edebilecekleri engelli araç şarj istasyonları kuracağız.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Huzur ve güvenlik önceliklerimizden hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2019 tarihinde saat 10 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Huzur ve güvenlik önceliklerimizden haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı