ANKARA HABERLERİ

Hırsızlar korkuluk bırakmadı

Hürriyet Haber
08.04.2018 - 16:38Son Güncelleme :

Hırsızların hedefi haline gelen Keçiören Yavuz Sultan Selim Köprülü Kavşağı’nın Basın Caddesi ile Gümüşdere Mahallesi arasında kalan bölümündeki üst geçit ve yol kenarlarındaki korkulukların büyük bir bölümü çalındı.

Hürriyet Haber

Geçtiğimiz hafta Hürriyet Ankara Okur Yazar Köşesi’nde okur İbrahim Kolçakoğlu tarafından gündeme getirilen olayın ardından Ankara Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Daire Başkanlığı, “Elimizde köprü korkuluğu kalmadığından temin edilmesi beklenmektedir. Ayrıca hırsızlığı önlemek amacıyla kamera sistemi konulması için çalışma başlatılmıştır” açıklamasını yaptı.

HIRSIZLIK DEVAM EDİYOR

Çevre sakinleri hırsızların hedefi olan korkulukların tamir edilmesi için Büyükşehir Belediyesi Mavi Masa’ya ihbarda bulundukları belirterek, “Haftalardır bu hırsızlık devam ediyor, çala çala korkuluk bırakmadılar” sözleriyle tepkisini dile getirdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Hırsızlar korkuluk bırakmadı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 08 Nisan 2018 tarihinde saat 16 38’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hırsızlar korkuluk bırakmadı haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı