ANKARA HABERLERİ

Hiçbir zaman kavga ile işim olmadı

Hürriyet Haber
19.02.2019 - 09:31Son Güncelleme :

CHP Yenimahalle Belediye Başkanı ve Adayı Fethi Yaşar, Yenimahalle Muhtarlar Derneği’nin düzenlediği yemekte muhtarlarla bir araya geldi.

Hürriyet Haber

Görev süresi boyunca Yenimahalle’ye hizmet etmiş tüm muhtarlara teşekkür eden Yaşar, şunları kaydetti: “10 yıldır hiçbir muhtarımızı kapımdan çevirmedim. Sizlerden gelen sıkıntı, şikayet ve önerileri dikkate alarak, hayata geçirdiğimiz projeleri bu doğrultuda şekillendirdik. Bana göre iyi bir belediye başkanı, muhtarlar ile uyum içerisinde çalışmalıdır. Muhtar ilk devlet kapısıdır. Devletin tüm kurumlarının uyum içerisinde çalışması, vatandaşa yerinde ve zamanında hizmet olarak yansımaktadır. Türkiye de yetkinin tabana yayılmasının, tüm sorunların çözümünde ana unsur olacağına inanıyorum. Hiçbir zaman kavga ile işim olmadı. Görev süremiz boyunca bizimle birlikte çalışarak vatandaşa hizmet eden muhtarlarımıza teşekkür ediyor, yeni seçilecek muhtarlarımıza da başarıları diliyorum.”

Hiçbir zaman kavga ile işim olmadı

Fethi Yaşar, görev süresi dolan 3 muhtara teşekkür plaketi verdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Hiçbir zaman kavga ile işim olmadı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 19 Şubat 2019 tarihinde saat 09 31’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hiçbir zaman kavga ile işim olmadı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı