ANKARA HABERLERİ

Herkesi muhabbetle kucaklayacağız

Hürriyet Haber
12.01.2019 - 10:48Son Güncelleme :

Çubuk’ta esnaf ve gençlerle bir araya gelen AK Parti Çubuk Belediye Başkan Adayı Baki Demirbaş, “Biz belediye başkanlığını sadece günü kurtarmak için değil, ilçemizi geleceğe hazırlama vizyonuna talip olmak için istedik. Çalışmalarımızı da buna göre şekillendiriyoruz” dedi.

Hürriyet Haber

Seçilmesi halinde katılımcı, sosyal belediyeciliğe ağırlık vereceklerini ve herkese aynı mesafede olacaklarını vurgulayan Demirbaş, “Kimseyi ötekileştirmeden herkesi aynı muhabbetle kucaklayacağız. Yapacağımız her çalışmada her kesimin, mahallenin ve tüm sivil toplum kuruluşlarının fikrini alacağız. İlçemizi gençlerimiz, kadınlarımız, yaşlılarımız, esnafımızın katılımı ile birlikte yöneteceğiz. Şeffaf yönetim ve katılımcı belediyecilik anlayışını inşallah ilçemizde yerleştireceğiz” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Herkesi muhabbetle kucaklayacağız hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 12 Ocak 2019 tarihinde saat 10 48’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Herkesi muhabbetle kucaklayacağız haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı