ANKARA HABERLERİ

Her zaman ilgileneceğiz

Hürriyet Haber
04.02.2019 - 16:08Son Güncelleme :

AK Parti Mamak Belediye Başkan Adayı Murat Köse, ilçede hizmet veren Çisem Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ederek, burada eğitim gören özel çocuklarla bir araya geldi.

Hürriyet Haber

Kendisinin de bir eğitimci olduğunu ifade eden Köse, “Eğitime verilen her türlü destek önemli. Özellikle engelli öğrencilerimize yönelik yapılan yatırımlar, çocuklarımızın hayata daha pozitif bakabilmelerine olanak sunuyor” dedi.
Özel eğitim merkezinde çalışan öğretmenlerin güzel ve hayırlı bir hizmet yaptığını kaydeden Köse, “Özel çocuklarımızı topluma kazandırma, onların sosyalleşmesi gayreti içinde fedakarca görev yapan öğretmenlerimizi ve okul yöneticilerimizi tebrik ediyorum. Bu okullarımızla her zaman yakından ilgileneceğiz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Her zaman ilgileneceğiz hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 04 Şubat 2019 tarihinde saat 16 08’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Her zaman ilgileneceğiz haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı