ANKARA HABERLERİ

Helal sana Nevzat Dede

Hürriyet Haber
15.05.2019 - 09:21Son Güncelleme :

Yenimahalle Belediyesi ile Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği (TAP) işbirliğiyle, vatandaşların geri dönüşüme katkıda bulunması amacıyla okullar ve sitelere dağıtılan atık pil toplama kutuları dolmaya devam ediyor.

Hürriyet Haber

Demetevler Mahallesi sakini ve Öz Elif Sitesi’nin 4’üncü blok yöneticisi 73 yaşındaki Nevzat Laleli de projeye katkı sağlıyor. 1 ay önce projeden haberi olan Laleli, o günden beri atık pillerin çöpe atılmaması konusunda yakınlarını ve komşularını uyardığını dile getirdi. Laleli, “Gördüm ki işe yaramayan pillerimizi hep çöpe atıyoruz. Bu piller çöplerde birikiyor. Yani geri dönüştürülemiyor, ayıklanamıyor. Ben bu pilleri bir araya getirelim dedim. İnşallah diğer yöneticiler ve komşularımız da bu tutumumuzu görür. Herkese örnek olmasını istiyorum” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Helal sana Nevzat Dede hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 15 Mayıs 2019 tarihinde saat 09 21’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Helal sana Nevzat Dede haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı