ANKARA HABERLERİ

Hayat kurtaracak sergi

Hürriyet Haber
04.04.2018 - 15:44Son Güncelleme :

Türkiye'nin farklı doğa güzelliklerini, farklı çekim teknikleri ile birleştiren bir grup Ankaralı fotoğraf sanatçısı, Arama Kurtarma Derneği (AKUT) yararına “Gönüllüler Gözüyle” karma fotoğraf sergisi düzenliyor.

Hürriyet Haber

Sergiden elde edilecek gelirin tamamı AKUT’a bağışlanacak. Gönüllü fotoğraf sanatçıları, çekmiş oldukları fotoğrafların ilkini 27-30 nisan tarihleri arasında Gazeteciler Cemiyeti binasında bulunan Medya Sanat Galerisi’nde Ankaralı sanatseverlerin beğenisine sunacak. Sergi 27 Nisan saat 18.00'de açılış kokteyli ile görücüye çıkacak. İkinci sergisi ise 14-21 Mayısta Ankara Barolar Birliği ASEM Sanat Galerisi’nde sergilenecek. Sergide her bir sanatçının 4 eseri yer alacak. Sergiye fotoğraf sanatçıları Ayşe Koyutürk Açıl, Canan Dönmez, Çetin Atala, Dileknaz Biçer, Ergin Topcu, Halim Sedat Başer, Hakan Açıl, Hüseyin Çakıroğlu, Janset Görkem, Nebahat Yıldırım, Nevzat Ersoy, Nezir Aras, Orhan Köse, Okan Akyürek ve Selma Çakıroğlu katılacak. 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Hayat kurtaracak sergi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 04 Nisan 2018 tarihinde saat 15 44’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hayat kurtaracak sergi haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı