ANKARA HABERLERİ

Hale bahar temizliği

Hürriyet Haber
17.05.2018 - 14:53Son Güncelleme :

Ankara Büyükşehir Belediyesi Toptancı Hali’nde, kısa bir süre önce gerçekleştirilen bakım ve onarım çalışmasının ardından temizlik yapıldı.

Hürriyet Haber

Ekipler halde eskiyen bazı binalar boyandı, yollar asfaltlandı. 70 personel, 4 süpürge aracı, 1 unimog yıkama aracı, 2’si sıcak su tankeri olmak üzere toplam 5 su tankeri ve 4 süpürge aracıyla hali temizledi. Sinek, sivrisinek gibi haşerelerin üremesine elverişli sahalarda ise ilaçlama yapıldı. ASKİ ekiplerince de balık giriş çıkışının yapıldığı bölümde 140 metrelik atık su kanalı döşendi.
Hal alanında 2’si K-9 köpekli toplam 42 ANFA güvenlik görevlisi vardiya usulü çalışırken, özel noktalara yerleştirilen 55 kamerayla da 24 saat aralıksız izleme merkezi oluşturuldu. Emniyet Genel Müdürlüğü’nün MOBESE sistemine entegre edilen kameralar sayesinde güvenlik takibi daha da artırılmış oldu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Hale bahar temizliği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 17 Mayıs 2018 tarihinde saat 14 53’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hale bahar temizliği haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı