ANKARA HABERLERİ

Güzellik buluşması

Haşim KILIÇ
21.12.2018 - 15:08Son Güncelleme :

Geleneksel olarak düzenlenen Beauty Secrets, bu yıl da renkli görüntülere sahne oldu. Wyndham Otel’de gerçekleşen etkinliğin sunuculuğunu Ivana Sert ve Şahla Bozkurt üstlendi.

Haşim KILIÇ

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Beauty Secrets’ta Türk Obezite Cerrahisi Vakfı Kurucu Başkanı ve Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Oktay Banlı, Diş Hekimi Yalçın Genç, Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Volkan Tayfur ile Dermatoloji Uzmanı Prof. Dr. Erol Koç, alanlarıyla ilgili sunumlar yaptı. Stil danışmanı Ivana Sert ve Şahla Bozkurt’un sunuculuğunu üstlendiği etkinliğe Aynaz Özkaşıkçı, Arzu Kuzu, Aysel Ayçay, Burcu Ketrez ve Ruşa Acar gibi isimler katıldı.

MİNİ DEFİLE

Etkinlikte modacı Zeynep Baysal, Zeynep Mayruk ve Gözde Şahin’nin tasarımlarının yer aldığı defileler düzenlendi. Zeynep Baysal’ın defilesinden seçilen bir elbise, açık artırma ile satışa sunularak, geliri Zihinsel Engeliler Derneğine bağışladı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Güzellik buluşması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 21 Aralık 2018 tarihinde saat 15 08’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Güzellik buluşması haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı