ANKARA HABERLERİ

Güzelleri tanıyalım

Hürriyet Haber
21.12.2018 - 13:31Son Güncelleme :

Ankara’da bu yıl 9’uncusu düzenlenen Models of Turkey Güzellik Yarışması’nın finalisleri, birincilik tacını kazanmak için hazırlıklarını sürdürüyor.

Hürriyet Haber

Joker Ajans tarafından gerçekleştirilen yarışmada kampa giren ve heyecanla 26 Aralık’taki final gecesini bekleyen güzeller, kısa tanıtımlarıyla Hürriyet Ankara’da yer almaya devam ediyor. İşte finalistlerden beşi ve hobileri.

Güzelleri tanıyalım

Gizem Hatipoğlu : Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde moda tasarım eğitimi alan 22 yaşındaki güzelin, hobileri arasında bateri çalmak ön plana çıkıyor.

Güzelleri tanıyalım

Irmak Ayhan : 18 yaşındaki güzel, Bilkent Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü’nde eğitimine devam ediyor. Hobileri arasında şarkı söylemek ve resim çizmek bulunuyor. Genç model, zaman buldukça basketbol oynuyor.

Güzelleri tanıyalım

Maria Yaschenko : 23 yaşındaki Ukrayna asıllı yarışmacı, yaşamını Ankara’da sürdürüyor. Hobileri arasında resim çizmek ve piyano çalmak dikkat çekiyor.

Güzelleri tanıyalım

Merve Özkan: Lokman Hekim Üniversitesi’nde antrenörlük eğitimi alan 20 yaşındaki model, zaman buldukça eğitimiyle alakalı kitaplar okuyor.

Güzelleri tanıyalım

Neslihan Aslaner: 21 yaşındaki güzel, Orta Doğu teknik Üniversitesi’nde eğitimine devam ediyor. Hobileri arasında fitness ve orienteering dikkat çekiyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Güzelleri tanıyalım hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 21 Aralık 2018 tarihinde saat 13 31’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Güzelleri tanıyalım haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı