ANKARA HABERLERİ

Gölbaşı’nı birlikte inşa edeceğiz

Hürriyet Haber
28.03.2019 - 09:22Son Güncelleme :

MHP Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, ‘100. Yılın Model Kenti Gölbaşı’ başlıklı proje tanıtım toplantısında projelerini açıkladı.

Hürriyet Haber

Şimşek, “Gölbaşı’nın sahip olduğu tüm potansiyellerin farkında olarak, Ankara’nın cazibe merkezi ve model kenti haline getirmek en büyük arzumuzdur” dedi. Şimşek özetle şu bilgileri paylaştı: “2019-2024 dönemini, Gölbaşı potansiyellerinin harekete geçtiği, Gölbaşı’nın Ankara içindeki işlevlerinin taçlandığı bir döneme dönüştürmek istiyoruz. Bu dönemde, yaşam kalitemizi yükseltecek girişimlere imza atma kararlılığı içerisinde; Ankara’nın Gölbaşı’sı, Türkiye’nin Gölbaşı’sı ve dünya kentleriyle yarışan Gölbaşı’nı inşallah birlikte inşa edeceğiz. Gölbaşı bizim yaşama, üretme, paylaşma alanımızdır. Yaptığımız çalışmalarda, Gölbaşı’mızın potansiyelini değere dönüştürmemizi sağlayacak, Gölbaşı’mızı 100. yılın model kenti vizyonuna taşıyacak, bölgesinde parlayan Gölbaşı, ekonomisi canlanan Gölbaşı, yaşanabilir kent Gölbaşı, sınır aşan Gölbaşı gibi 4 ana bileşen belirledik.” Toplantıya katılan Cumhur İttifakı Ankara Adayı Mehmet Özhaseki de Mogan Gölü’nün temizlik çalışmaları ile ilgili, “Kısa süre içerisinde Gölbaşı’nda çamur temizleme işi bitecek, büyük bir çoğunluğu bitirdik” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Gölbaşı’nı birlikte inşa edeceğiz hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2019 tarihinde saat 09 22’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gölbaşı’nı birlikte inşa edeceğiz haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı