ANKARA HABERLERİ

Gölbaşı’na yöresel kimlikli meydan

Hürriyet Haber
25.03.2019 - 15:45Son Güncelleme :

MHP Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, ilçeye kazandıracakları Gölbaşı Kent Meydanı’nın yöresel kimliği ile ön plana çıkacağını söyledi.

Hürriyet Haber

Şimşek, “Gölbaşı’mıza kazandıracağımız kent meydanı, sosyal, kültürel, siyasal ve ticari amaçlar için kullanılacak. Kent meydanı özellikle Gölbaşı’nın yöresel kimliğini ön plana çıkartacak şekilde planlanacak. Ankara’nın en önemli toplanma alanlarından biri haline gelecek. Yaklaşık 30 bin metrekare alan üzerinde hayata geçireceğimiz Gölbaşı’nın en prestijli mekânı olacak meydanda Gölbaşı Müzesi, su ürünleri müzesi, dev akvaryum, konser alanı, amfi tiyatro, çok amaçlı bina, sinema ve bowling alanları yer alacak” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Gölbaşı’na yöresel kimlikli meydan hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Mart 2019 tarihinde saat 15 45’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gölbaşı’na yöresel kimlikli meydan haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı