ANKARA HABERLERİ

Gölbaşı’na dev mesire alanı

Hürriyet Haber
25.03.2019 - 09:48Son Güncelleme :

MHP Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, başkan seçilmesinin ardından ilk yatırımlarından birisinin Seyirtepe Mesire Alanı olacağını kaydetti.

Hürriyet Haber

Şimşek proje ile ilgili şunları söyledi: “Seyirtepe Mesire Alanı, Çanakiçi mevkiindeki 230 bin metrekare büyüklüğündeki bir alanda kurulacak. Bu projemizin ilçe turizmine büyük katkısı olacağı gibi Ankaralı vatandaşlarımızın alternatif rekreasyon alanlarından faydalanma imkanı olacak. İnşallah seçimi kazandığımız takdirde Seyirtepe Mesire Alanı Projesi’ni hayata geçireceğiz. Seyirtepe Mesire Alanı’mızda piknik alanlarının yanı sıra alternatif spor tesisleri, macera parkı, çocuk oyun alanları inşa edilecek. Ayrıca mesire alanımızda yöresel üretim satış birimleri, kır kahvesi, kır lokantası, manzara seyir terasları, yapay su göleti, bisiklet ve yürüyüş yolları da bulunacak.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Gölbaşı’na dev mesire alanı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Mart 2019 tarihinde saat 09 48’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gölbaşı’na dev mesire alanı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı