ANKARA HABERLERİ

Gölbaşımızı geleceğe taşıyacağız

Hürriyet Haber
23.01.2019 - 13:24Son Güncelleme :

Gölbaşı’nın Karaoğlan Mahallesi’nde düzenlenen istişare toplantısında mahalle sakinleriyle bir araya gelen Cumhur İttifakı’nın MHP’li Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, projelerini yakın bir zamanda açıklayacağını kaydetti.

Hürriyet Haber

Gölbaşı’nın geniş bir yüz ölçümüne sahip bir ilçe olduğuna dikkat çeken Şimşek, “Her mahallenin sorunlarını çok iyi biliyorum, Karaoğlan’ın da sıkıntılarını biliyorum. Hizmet yarışında her zaman omuz omuza olacağız, Gölbaşı’mızı geleceğe taşıyacağız” dedi. MHP İlçe Başkanı Ersin Pehlivan da, “Cumhur İttifakı rüzgârı dalga dalga yayılıyor” derken, AK Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan da, “31 Mart yerel seçimlerinde Gölbaşı, rekor bir oyla Cumhur İttifakı’nın iftihar listesine girecek” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Gölbaşımızı geleceğe taşıyacağız hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 23 Ocak 2019 tarihinde saat 13 24’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gölbaşımızı geleceğe taşıyacağız haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı