ANKARA HABERLERİ

Gölbaşı üretip satacak

Hürriyet Haber
12.03.2019 - 09:11Son Güncelleme :

MHP Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Ramazan Şimşek, ilçenin çok büyük avantaja dönüşecek birçok potansiyelini değerlendiremediğine dikkat çekerek, seçimi kazandıkları takdirde Mogan Park’ın giriş ve çıkışına ‘Made in Gölbaşı Pazarı’ kuracaklarını söyledi.

Hürriyet Haber

Şimşek, “Gölbaşı’na özellikle yaz aylarında hafta sonlarında 10 bin araç gezi ve ziyaret amaçlı giriş yapıyor. Bu demektir ki, her hafta sonunda 40 bin vatandaşımız, ilçemize konuk oluyor. Bu avantajı fırsata dönüştürmek için kolları sıvayacağız. Mogan Park’ın güzergâhı başta olmak üzere uygun yerlere kuracağımız satış üniteleri ile özellikle ilçe dışından gelen bu vatandaşların, Gölbaşı’nda üretilen ürünleri satın alması sağlanacak. Gölbaşı merkezimizde sürekli yerleşimin ve öğrenci ikâmetinin yoğun olduğu bölgede, haftanın her günü hizmet verecek ve bünyesinde 24 saat açık ticari ünitelerin yer aldığı alışveriş alanı yapacağız” bilgisini verdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Gölbaşı üretip satacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 12 Mart 2019 tarihinde saat 09 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gölbaşı üretip satacak haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı