ANKARA HABERLERİ

Girişimci fikirler yatırıma dönüşecek

Doğahan GİRİTLİOĞLU FOTOĞRAFLAR:Mert Gökhan KOÇ
04.01.2019 - 15:15Son Güncelleme :

Ankara Genç İşadamları Derneği’nin (ANGİAD) 12 Ocak’ta gerçekleşecek başkanlık seçimi öncesinde adaylığını açıklayan Hakan Sayın, hayata geçirecekleri projelerle iş insanlarının yanı sıra kente de katkı sağlamayı amaçladıklarını söyledi.

Doğahan GİRİTLİOĞLU FOTOĞRAFLAR:Mert Gökhan KOÇ

Strateji ve büyüme hedeflerinin ortak akılla belirleneceği dijital platform kuracaklarını belirten Sayın, “Girişimciler ile yatırımcıları bir araya getirerek yeni fikirleri hayata geçireceğiz” dedi. Sayın, şunları söyledi:

EN FAZLA OY ALAN PROJE HAYATA GEÇİRİLECEK

“Yaphareketi.com sayesinde üyelerimizin fikirleri ve proje önerileri bir havuzda toplanacak, bu fikir ve öneriler tüm üyelerimiz tarafından oylanabilecek en fazla oyu alan proje ya da fikir hayata geçirilecek. Bölgesel ticaret platformu oluşturarak yeni ortaklılar ve yatırımlar konusunda ön ayak olacağız. Ankara turizmine katkı sağlamak için ülkemizin kendi alanlarında en tanınmış, milyonlarca takipçisi olan sosyal medya fenomenlerini şehrimizin tarihiyle, turizmiyle buluşturacağız.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Girişimci fikirler yatırıma dönüşecek hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 04 Ocak 2019 tarihinde saat 15 15’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Girişimci fikirler yatırıma dönüşecek haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı