ANKARA HABERLERİ

Gençliğin sorunlarını birlikte çözeceğiz

Hürriyet Haber
12.01.2019 - 15:44Son Güncelleme :

CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mansur Yavaş, CHP ve İYİ Parti’nin Ankara Gençlik Kolları üyeleriyle bir araya geldi.

Hürriyet Haber

Gençlerle sohbet eden Yavaş, Ankara’ya dair görüş ve önerileri dinledi. Buluşmada gençler, Ankara’da tespit ettikleri sorunları, gençlerin beklentilerini ve sorunların çözümüne yönelik önerilerini Yavaş’a aktardı. “Ankara’da gençlerin sorunlarını gençlerle birlikte çözeceğiz” diyen Yavaş şöyle devam etti:

ONLARIN DESTEĞİ EN BÜYÜK YARDIMCIMIZ

“Bu kentin gecesini gündüzünü onlar biliyor. Sorunların, eksikliklerin farkındalar. Ankara’yı 24 saat yaşayan bir şehir haline getirirken, onların desteği bizim en büyük yardımcımız olacak. Gelişen dünyanın en önemli parçaları olan bu konularda, desteği gençlerden alacağız. ‘Merkezden gençlerin sorunları için bir şeyler yapacağım’ demek yerine, onların da içinde bulunduğu bir yönetim anlayışı oluşturacağız. Gençliğin sorunlarını gençlerle beraber çözeceğiz.” CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Deniz Bozkurt ile İYİ Parti Ankara İl Başkanı Onur Hondoroğlu da seçim süresince ve sonrasında Yavaş’ın yanında olacaklarını ifade etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Gençliğin sorunlarını birlikte çözeceğiz hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 12 Ocak 2019 tarihinde saat 15 44’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gençliğin sorunlarını birlikte çözeceğiz haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı