ANKARA HABERLERİ

Gençlerden yardım eli

İHA
23.04.2019 - 09:11Son Güncelleme :

Ankara'da, ihtiyaç sahiplerini ve onlara yardım etmek isteyen insanları buluşturmak amacıyla sosyal medya üzerinden faaliyet gösteren ve bir gençlik hareketi olarak bir araya gelen ‘Ankara Yardım Faaliyetleri’ ekibi, Suriyeli ihtiyaç sahiplerine el uzattı.

İHA

Haftanın belirli günlerinde muhtaçlara çeşitli yardımlarda bulunan ekip, ailelere et dağıttı. Dağıtımın ardından ev ziyaretlerini gerçekleştiren yardımseverler, ailelerin kira, gıda, fatura gibi ihtiyaçlarını karşıladı. Çocukları da unutmayan gençler, şeker, kitap ve oyuncak hediyeleriyle çocukların yüzünü güldürürken, çocuklarla birlikte oyunlar da oynadı.
Herhangi bir dernekten, vakıftan, siyasi ya da dini oluşumdan tamamen bağımsız bir şekilde yardım yapan ve yardıma teşvik eden bir topluluk olduklarını belirten Mesut Ergül, amaçlarının gerçek ihtiyaç sahiplerini tespit edip, hayırseverlere tanıtmak olduğunu söyledi. 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Gençlerden yardım eli hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 23 Nisan 2019 tarihinde saat 09 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gençlerden yardım eli haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı