ANKARA HABERLERİ

Genç girişimcilerden yeni yıl kutlaması

Hürriyet Haber
24.12.2018 - 15:03Son Güncelleme :

Genç Girişim ve Yönetişim Derneği’nin (GGYD) geleneksel yılbaşı balosu, Sheraton Otel’de gerçekleşti. Gecede pop müziğin sevilen isimlerinden Burcu Güneş sahne aldı.

Hürriyet Haber

Dernek Başkanı Nezih Allıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, davetlileri kapıda karşıladı. Geceye, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, çok sayıda STK başkanı ve üyeler katıldı. GGYD’nin her bir üyesinin Ankara’ya gönülden bağlı olduğunu söyleyen Başkan Allıoğlu, “Bu dernek durmadan çalışanların, dinlenmeden üretenlerin, her yeni güne yepyeni projeleri sığdıranların, geleceğimize yatırım yapanların, ekonomimize katma değer, çağdaş yaşama vizyon katanların buluşma noktasıdır” dedi. Gecenin finalinde pop müziğin sevilen sesi Burcu Güneş sahne aldı. Kırmızı tuvaletiyle sahneye gelen şarkıcı, en güzel şarkılarını genç girişimciler için seslendirdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Genç girişimcilerden yeni yıl kutlaması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Aralık 2018 tarihinde saat 15 03’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Genç girişimcilerden yeni yıl kutlaması haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı