ANKARA HABERLERİ

Geçici depolama tamamlandı

Hürriyet Haber
24.02.2019 - 10:15Son Güncelleme :

Keçiören Belediyesi ilçe geneline kurulan, 7 Atık Toplama Merkezi’nin ardından bu merkezlerde toplanan atıkları belli bir süre biriktirip ardından geri dönüşüme göndermek üzere inşa ettiği Atık Geçici Depolama Alanı’nı tamamladı.

Hürriyet Haber

Bunun yanında organik atıkları doğayla buluşturacak kompost ünitesinin yapımı da bitme aşamasına geldi. Sıfır Atık Projesi’nin yaşamın her alanına yerleşmesi için hep birlikte duyarlı olmak gerektiğini ifade eden Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, “Vatandaşlarımıza, atıkların evde ayrıştırmasının milli gelire olan olumlu etkilerini anlatıyoruz. Arkadaşlarımız kimi zaman kapı kapı dolaşarak broşürlü ve sözlü olarak bilgilendirme yapıyor” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Geçici depolama tamamlandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2019 tarihinde saat 10 15’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Geçici depolama tamamlandı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı