ANKARA HABERLERİ

Fransız kabare

Haşim KILIÇ
09.02.2019 - 13:59Son Güncelleme :

Lüksemburg’un Ankara Büyükelçiliği’nde ‘Elçilikte Sanat’ etkinlikleri kapsamında bir konser düzenlendi. Gecede piyanist Adrienne Haan, ‘Fransız Kabare’ isimli programla dinleyenlere müzik ziyafeti sundu.

Haşim KILIÇ

Büyükelçilik binasında gerçekleştirilen etkinliğe Lüksemburg’un Ankara Büyükelçisi Georges Faber ve eşi Barbara Faber ev sahipliği yaptı. Geceye Almanya’nın Ankara Büyükelçisi Martin Erdmann ve eşi Marion Erdmann, Çekya’nın Ankara Büyükelçisi Pavel Kafka, Meksika Büyükelçisi Bernardo Cordova gibi çok sayıda büyükelçi ve davetliler katıldı. Piyanist Haan’ın dünyanın dört bir yanında konserler verdiğini belirten Büyükelçi Faber, başarılı sanatçıyı Ankara’da ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. ‘Fransız Kabare’ isimli konserde Adrienne Haan, dinleyenlere müzik dolu bir gece yaşattı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Fransız kabare hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 09 Şubat 2019 tarihinde saat 13 59’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Fransız kabare haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı