ANKARA HABERLERİ

Etimesgut’u 2023’e hazırlıyoruz

Hürriyet Haber
05.03.2019 - 09:01Son Güncelleme :

Nüfusu 600 bine ulaşan Etimesgut’ta birçok yatırım ve hizmet gerçekleştirerek yaşam kalitesini artırdıklarını belirten Etimesgut Belediye Başkanı ve MHP Adayı Enver Demirel, “Hazırladığımız yeni projelerimizle, Etimesgut’ta yaşam kalitesi daha da artacak ve inşallah her şey daha da güzel olacaktır. Önümüzdeki 10 yılık süreçte 1 milyon nüfusa ulaşacak ilçemizin geleceğini de planlıyoruz. Atatürk’ün örnek nahiyesi Etimesgut’u, kuruluş vizyonuyla buluşturarak, devletimizin 100. kuruluş yıl dönümü olan 2023’e hazırlıyoruz” dedi.

Hürriyet Haber

Demirel, “Etimesgut Kültür Parkı, Yaşlı Gündüz Bakımevi, Çocuk ve Gençlik Bilim Merkezi, Evcil Hayvanlar Oteli ve Mezarlığı, Modern Kapalı Pazarlar, Kültür ve Tarih Turizmi Projesi ile yeni dönemde de hemşehrilerimizin yaşam kalitesini artıracak yatırımlara ve hizmetlere ara vermeden hızla devam etmeyi planlıyoruz” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Etimesgut’u 2023’e hazırlıyoruz hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 05 Mart 2019 tarihinde saat 09 01’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Etimesgut’u 2023’e hazırlıyoruz haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı