ANKARA HABERLERİ

Eski ve yeni mezunlar buluştu

Haşim KILIÇ
12.01.2019 - 15:39Son Güncelleme :

TED Ankara Koleji Mezunları Derneği’nin geleneksel kuruluş kokteyli, İncek’teki Kolej-IN sosyal tesislerinde gerçekleşti. Geceye eski ve yeni çok sayıda mezun katıldı.

Haşim KILIÇ

TED Ankara Koleji Mezunları Derneği, kuruluşunun 51. yıl dönümünü Kolej-IN sosyal tesislerinde gerçekleşen gece ile kutladı. Dernek Başkanı Yasemin Polat ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliği yaptığı geceye, çok sayıda molejli katıldı. Eski ve yeni mezunların bir araya geldiği gece renkli kutlamalara sahne oldu. Katılımcılar, eski dostlarını görmenin mutluluğunu yaşarken, Kolej hatıralarını canlandırdı.

SOSYAL VE KÜLTÜREL ETKİNLİKLER

Dernek Başkanı Yasemin Polat, derneğin 1968 yılında mezunlara sahip çıkmak fikriyle yola çıktığını belirterek şunları söyledi: “Görevimiz, geçmişten geleceğe tüm mezunlarımızı ve üyelerimizi tek bir çatı altında toplamak ve onlara, sosyal, kültürel, sportif alanlarda etkinlikler düzenleyerek katma değer yaratmak oldu.” Açık büfede yemek ve içecek ikramı yapılan gece, canlı müzikle devam etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Eski ve yeni mezunlar buluştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 12 Ocak 2019 tarihinde saat 15 39’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Eski ve yeni mezunlar buluştu haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı